




Μη Διαθέσιμο





Dynamic Duke
39,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,99€
- Απόθεμα: Μη Διαθέσιμο
- Model: ET306BLK
- Weight: 105.00g
- Dimensions: 12.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: ET306BLK
Με το δονητή Dynamic Duke, μπορείτε να δώσετε στον προστάτη σας την προσοχή που του αξίζει. Ο ειδικός σχεδιασμός του διασφαλίζει ότι φτάνει εύκολα στον προστάτη και του δίνει τέλεια διέγερση, η οποία αναμφίβολα θα σας οδηγήσει σε νέα ύψη. Το υλικό σιλικόνης λυγίζει και αισθάνεται πολύ απαλό. Αυτό παρέχει μια άνετη αίσθηση και ασφαλή χρήση καθώς λυγίζει με το σώμα σας. Ο δονητής όχι μόνο κάνει μασάζ στον προστάτη, αλλά και στο περίνεο, οπότε θα απολαύσετε μια συνολική διέγερση.
| Suitable for | Men |
| Colour | Black |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Waterproof | Yes |
| Warranty | Yes |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| User level | More Experienced |
| Flexible | Yes |
| Flat bottom | Yes |
| Operation | Push button |
| Power | Batteries |
| Vibration power | Hard vibrations |
| Vibration | Standard Vibration |
| Stimulation | Prostate stimulation |
| Total rating | 5 |
| Noise level | Normal |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Suitable for penetration | Yes |
| Maximum diameter | 25 mm |
| Insertion depth | 100 mm |
| Length | 120 mm |
| Settings | 1 |
| Material | silicone |
| length | 12.00 |
| insertiondepth | 10.00 |
| maxdiameter | 2.50 |
| weight | 105 |
| packing | 13x10x4 |



