













Screwed Plug Anal Vibrator - Large
49,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: ET814BLK
- Weight: 255.00g
- Dimensions: 15.50cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: ET814BLK
Σας αρέσει η πρωκτική διέγερση; Τότε αυτός ο πρωκτικός δονητής είναι το παιχνίδι για εσάς! Ο δονητής έχει ένα ειδικό σχέδιο βίδας που παρέχει επιπλέον διέγερση κατά την εισαγωγή και την αφαίρεση. Διαθέτει 10 διαφορετικές ρυθμίσεις δόνησης που είναι εύκολο να ελεγχθούν με το μπουτόν στο κάτω μέρος. Ο δονητής μπορεί να επαναφορτιστεί με το παρεχόμενο καλώδιο φόρτισης USB. Καθαρίστε καλά το παιχνίδι μετά τη χρήση με χλιαρό νερό και καθαριστικό παιχνιδιών. Αποθηκεύστε το με ασφάλεια σε μια τσάντα παιχνιδιού για να προστατεύσετε το παιχνίδι από τη σκόνη και τις ζημιές.
| Total rating | 5 |
| Noise level | Normal |
| Waterproof | Yes |
| User level | More Experienced |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Flexible | No |
| Operation | Push button |
| Stimulation | Anal stimulation |
| Vibration power | Variable vibrations |
| Vibration | Adjustable vibration / multispeed |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Power | Charger (USB) |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Colour | Black |
| Suitable for | Women |
| Warranty | Yes |
| Charge Time | 180 min |
| Run Time | 80 min |
| Insertion depth | 175 mm |
| Length | 200 mm |
| Settings | 10 |
| Maximum diameter | 35 mm |
| Material | silicone, ABS |
| length | 20.00 |
| insertiondepth | 17.50 |
| maxdiameter | 3.50 |
| weight | 255 |
| packing | 24x10.5x6 |



