













Power Pounder Dildo Machine
339,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 339,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Αποστολή 3-4 ημέρες
- Model: AF911
- Weight: 685.00g
- Dimensions: 27.30cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: AF911
Το Power Pounder Dildo είναι επαναφορτιζόμενο για ισχυρή δόνηση και βέλτιστη απόλαυση. Η λαβή σιλικόνης με ραβδώσεις σάς επιτρέπει να έχετε ένα ασφαλές κράτημα ενώ απολαμβάνετε τον δονητικό άξονα. Έχει 7 επίπεδα ώθησης και ένα ξεχωριστό κουμπί σας επιτρέπει να παίξετε με 3 ταχύτητες και 7 μοτίβα δόνησης. Το premium υλικό σιλικόνης δεν είναι πορώδες και δεν περιέχει φθαλικό εστέρα. Αυτό το αδιάβροχο παιχνίδι καθαρίζεται εύκολα με ήπιο σαπούνι ή καθαριστικό παιχνιδιών. Μην το χρησιμοποιείτε με λιπαντικά σιλικόνης.
| Operation | Push button |
| Waterproof | Yes |
| Flexible | Yes |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Warranty | Yes |
| Suitable for | Unisex |
| Colour | Black |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Vibration power | Variable vibrations |
| Vibration | Adjustable vibration / multispeed |
| Pulsation | Various pulsation settings |
| User level | Expert |
| Stimulation | Anal stimulation |
| Suitable for anal penetration | Yes |
| Suitable for penetration | Yes |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Total rating | 5 |
| Handle | Yes |
| Structure | Veins |
| Length | 273 mm |
| Maximum diameter | 47 mm |
| Insertion depth | 172 mm |
| Settings | 10 |
| Material | ABS, silicone |
| length | 27.30 |
| insertiondepth | 17.20 |
| maxdiameter | 4.70 |
| weight | 685 |
| packing | 33x10x9 |



