











Dynamic Duke Ribbed
39,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: ET305BLK
- Weight: 105.00g
- Dimensions: 10.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: ET305BLK
Αν ψάχνετε για μια εκπληκτική διέγερση του προστάτη, τότε το Dynamic Duke είναι ιδανικό για εσάς! Η άκρη και οι ισχυρές δονήσεις θα κάνουν μασάζ στον προστάτη σας μέχρι να φτάσετε στο αποκορύφωμα που πάντα ονειρευόσασταν. Η μαλακή σιλικόνη παρέχει άνετη χρήση και αισθάνεται υπέροχη στο δέρμα σας. Είναι επίσης αδιάβροχο και καθαρίζεται εύκολα. Το Dynamic Duke θα γίνει γρήγορα το παιχνίδι σας όταν πρέπει να χαλαρώσετε μετά από μια κουραστική μέρα.
| User level | More Experienced |
| Stimulation | Prostate stimulation |
| Suitable for penetration | Yes |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Total rating | 5 |
| Warranty | Yes |
| Vibration power | Hard vibrations |
| Operation | Push button |
| Flexible | Yes |
| Waterproof | Splash Proof |
| Power | Batteries |
| Noise level | Very quiet |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Suitable for | Men |
| CE tag | Yes |
| Colour | Black |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Vibration | Standard Vibration |
| Length | 100 mm |
| Maximum diameter | 23 mm |
| Minimum diameter | 14 mm |
| Insertion depth | 80 mm |
| Settings | 1 |
| Material | silicone |
| length | 10.00 |
| insertiondepth | 8.00 |
| mindiameter | 1.40 |
| maxdiameter | 2.30 |
| weight | 105 |
| packing | 13x10x4 |


-190x190.jpeg)