










-45 %











Rosy Gold - Νέος μίνι δονητής
29,99€
54,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 29,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: RG008
- Weight: 182.00g
- Dimensions: 9.50cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: RG008
Αυτός ο μίνι δονητής από την Rosy Gold είναι τόσο συμπαγής που χωράει στην τσέπη σας. Από τώρα και στο εξής, έχετε πάντα το αγαπημένο σας παιχνίδι πρόχειρο. Ο δονητής διαθέτει δέκα ρυθμίσεις δόνησης και μπορεί να λειτουργήσει με το κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Μπορεί να φορτιστεί εύκολα με το καλώδιο φόρτισης που περιλαμβάνεται. Υπάρχει ένα σημείο φόρτισης στο κάτω μέρος του μίνι δονητή. Το υλικό του είναι λείο και καθαρίζεται εύκολα με το καθαριστικό παιχνιδιών.
| Power | Charger (USB) |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Colour | Pink |
| Stimulation | Clitoral stimulation |
| CE tag | Yes |
| Warranty | Yes |
| Suitable for | Women |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Noise level | Normal |
| Travel-Ready | Yes |
| Operation | Push button |
| Total rating | 5 |
| User level | Beginner |
| Suitable for penetration | Yes |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Waterproof | Yes |
| Vibration power | Variable vibrations |
| Vibration | Adjustable vibration / multispeed |
| Maximum diameter | 20 mm |
| Minimum diameter | 16 mm |
| Settings | 10 |
| Insertion depth | 70 mm |
| Width | 25 mm |
| Length | 95 mm |
| Length charging cord | 90 cm |
| Material | ABS |
| length | 9.50 |
| insertiondepth | 7.00 |
| mindiameter | 1.60 |
| maxdiameter | 2.00 |
| weight | 182 |
| packing | 16x10x6 |



