













- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: GVO010
- Weight: 63.00g
- Dimensions: 6.50cm x 0.00cm x 3.00cm
- MPN: GVO010
Το Oron Clitoris Stimulator δίνει αγάπη στην κλειτορίδα σας. Ο διεγέρτης σε σχήμα καρδιάς δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για διέγερση της κλειτορίδας, αλλά, για παράδειγμα, επίσης για διέγερση του όσχεου. Πηγαίνετε για μέγιστη ευχαρίστηση με τις 10 διαφορετικές ρυθμίσεις δόνησης. Το Oron είναι αδιάβροχο, οπότε μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε στο ντους και στο μπάνιο. Πατήστε και κρατήστε πατημένο το κουμπί λειτουργίας στο μπροστινό μέρος του διεγέρτη για να ενεργοποιήσετε τις δονήσεις. Μετακινείτε στην επόμενη ρύθμιση δόνησης κάθε φορά που πατάτε το κουμπί. Πατήστε και κρατήστε πατημένο το κουμπί ξανά για μερικά δευτερόλεπτα για να απενεργοποιήσετε το Oron. Ο διεγέρτης κλειτορίδας μπορεί να επαναφορτιστεί με το παρεχόμενο καλώδιο USB. Καθαρίστε το παιχνίδι σωστά μετά τη χρήση με καθαριστικό παιχνιδιών ή ήπιο σαπούνι και ζεστό νερό. Στη συνέχεια, τοποθετήστε τον δονητή σε ξηρό και χωρίς σκόνη μέρος.
| Power | Charger (USB) |
| Stimulation | Clitoral stimulation |
| User level | Beginner |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Total rating | 5 |
| Vibration | Adjustable vibration / multispeed |
| Vibration power | Variable vibrations |
| Operation | Push button |
| Waterproof | Yes |
| Warranty | Yes |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Noise level | Normal |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Suitable for | Unisex |
| Colour | Green |
| Settings | 10 |
| Length | 65 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 60 mm |
| Material | silicone, ABS |
| length | 6.50 |
| height | 3.00 |
| weight | 63 |
| packing | 16x10x4 |



