

















- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: GVO001
- Weight: 107.00g
- Dimensions: 20.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: GVO001
Ο δονητής σημείου G της Tate είναι ένας κλασικός δονητής. Προσφέρει σταθερή λαβή, ώστε ο δονητής να κρατιέται εύκολα κατά τη διάρκεια της χρήσης. Χάρη στον εργονομικό σχεδιασμό του, φτάνει αβίαστα στα σωστά σημεία. Ο δονητής Tate είναι μεταξένια απαλός και εύκολος στη χρήση. Διαθέτει 10 ρυθμίσεις δόνησης και είναι αδιάβροχος, ώστε να μπορείτε να τον χρησιμοποιείτε στο ντους και στο μπάνιο. Ξεκινήστε τις δονήσεις κρατώντας πατημένο το κουμπί + για μερικά δευτερόλεπτα. Χρησιμοποιήστε τα κουμπιά + και - για να αλλάξετε τη ρύθμιση δόνησης. Απενεργοποιήστε το παιχνίδι κρατώντας πατημένο το κουμπί - για μερικά δευτερόλεπτα. Ο δονητής είναι επαναφορτιζόμενος με το καλώδιο USB που περιλαμβάνεται. Καθαρίστε το παιχνίδι μετά τη χρήση με καθαριστικό παιχνιδιών ή με ήπιο σαπούνι και νερό. Αποθηκεύστε τον δονητή σε στεγνό και χωρίς σκόνη μέρος.
| Waterproof | Yes |
| Power | Charger (USB) |
| Noise level | Normal |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Suitable for | Women |
| Warranty | Yes |
| Stimulation | Vaginal stimulation |
| Packing | Retail packaging (cardboard) |
| Operation | Push button |
| Colour | Turquoise |
| User level | Beginner |
| Vibration power | Variable vibrations |
| Vibration | Adjustable vibration / multispeed |
| Total rating | 5 |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Suitable for penetration | Yes |
| Settings | 10 |
| Maximum diameter | 32 mm |
| Minimum diameter | 20 mm |
| Length | 200 mm |
| Insertion depth | 120 mm |
| Material | ABS, silicone |
| length | 20.00 |
| insertiondepth | 12.00 |
| mindiameter | 2.00 |
| maxdiameter | 3.20 |
| weight | 107 |
| packing | 22x10x4 |



