



-7 %




Long Leather Paddle With Heart
25,99€
27,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή
- Model: ET285BLK
- Weight: 166.00g
- Dimensions: 47.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- MPN: ET285BLK
When your partner has been naughty, what better way to punish him or her than with a paddle? This beautiful paddle has three red cut-outs in the shape of hearts that will be left on your partner's skin after a good spanking session. Its practical and effective shape makes it comfortable to hold and easy to use.
| Total rating | 5 |
| Warranty Type | Good Warranty Service |
| Suitable for | Unisex |
| Warranty | Yes |
| CE tag | Yes |
| Colour | Black |
| Packing | Retail packaging (plastic) |
| Minimum diameter | 40 mm |
| Maximum diameter | 65 mm |
| Length | 470 mm |
| Material | Metal, PU leather |
| length | 47.00 |
| mindiameter | 4.00 |
| maxdiameter | 6.50 |
| weight | 166 |
| packing | 25x15x10 |



